Modatek

Kaliteli, Yenilikçi Ürünler

Teke inşaat olarak hizmet veren firmamız, inşaat ve nakliye gibi sektörlerde kazandığı bilgi ve tecrübesini, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutarak, sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda, mobilya imalat sektörüne girmiş bulunmaktadır. 2010 yılında Modatek orman ürünleri olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiş bulunmaktayız.

Amacımız: müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda mobilya üreten lider bir firma olmaktır. Firmamız hazır mutfak dolap kapakları ve evinizi şenlendirecek amerikan kapı, melamin kapı, membran kapı üreterek, her geçen yıl kendini yenileyen, ürün kalitesini yükselterek sizlere hizmet vermektedir.

Hedefimiz: müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmet ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır. “Yüksek standartların üzerine çıkabilmek amacıyla ciddi çalışma şartlarını sağlamak kuruluşumuzun kalite politikasıdır.”

Senin Mutfağın Sana Özel Olsun